A DAM good team!

Het MediaFiler team bestaat uit ervaren DAM-professionals die altijd een passende oplossing vinden voor vraagstukken met betrekking tot het organiseren van je digitale media.

We stellen ons graag aan je voor!

Team

Berry

Berry Uilkema

CEO

055 750 82 95
berry@mediafiler.com

Berry begon zijn carrière als helpdesk-medewerker voor grafische software. Luisteren, analyseren en oplossingen bedenken, daar begon het mee en dat is nog steeds zijn passie.

Claudia

Claudia Mulder

DIGITAL COMMUNICATIONS MANAGER

055 750 82 95
claudia@mediafiler.com

Claudia houdt zich bezig met alles wat met digitale communicatie te maken heeft, zoals de website en de social media kanalen. Daarnaast genieten we ook de voordelen van haar kennis als vormgever en haar lange ervaring met MediaFiler – aan klantzijde.

Sanne

Sanne Uilkema

MARKETING ASSISTENT

055 750 82 95
sanne@mediafiler.com

Naast haar studie rechten werkt Sanne in deeltijd bij MediaFiler als een ‘manusje-van-alles’ op het gebied van marketing.

Thomas

Thomas den Braber

CTO

055 750 82 95
thomas@mediafiler.com

Thomas is onze ‘hoofd nerd’ achter de ontwikkeling van MediaFiler. Ontwikkelen vanaf de werkvloer: Thomas bedenkt doorlopend praktische oplossingen voor nog effectievere beeldbanken.

Marc

Marc van Kollenburg

DAM SPECIALIST

055 737 00 15
marc@damsupport.nl

Marc is onze externe DAM-specialist waar wij graag mee samenwerken bij het realiseren van een DAM-systeem. Marc brengt 20 jaar media ervaring mee als DAM-specialist aan zowel de kant van opdrachtgever als opdrachtnemer.

Jordi

Jordi Lorente

SALES SPAIN & LATIN AMERICA

+34 (0) 93 451 25 41
info@eurosimerdigital.com

Jordi is verantwoordelijk voor de Spaanse en Latijns-Amerikaanse markt. Als voormalig eigenaar van een keten van foto winkels is hij in de wereld van digitale media archivering gerold en heeft hij zich daarin gespecialiseerd.

Andre

Andre Bouw

SYSTEM ADMINISTRATOR

055 750 82 95
andre@mediafiler.com

Andre is het aanspreekpunt voor ondersteuning van MediaFiler gebruikers en daarnaast is hij ook verantwoordelijk voor het dagelijks beheer van de beeldbanken die door ons worden gehost.

Alastair

Alastair McDavid

REGIONAL DIRECTOR UK

+44 (0) 845 50 50 911
admin@thedigitalassetlab.com

Alastair is het aanspreekpunt voor de Engelstalige markt. Ooit zelf fotograaf en eigenaar van een groot fotopersbureau weet hij als geen ander wat er speelt en nodig is voor een goede DAM-oplossing.

Mina Sofie

Mina Sofie Øvergård

SALES SCANDINAVIA

+47 (0) 926 83 570
Mina.Sofie@pressit.no

Mina heeft haar Master behaald in grafisch design. Het is dus logisch dat Mina het ontwerp van de grafische elementen in de MediaFiler software verzorgt. Daarnaast is Mina onze vertegenwoordiger voor de Scandinavische landen.